Konstrukcje Stalowe

 
Godziny Otwarcia
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 18:00
 
Nasza Lokalizacja
ul. Warszawska 6/32 15-063 Białystok
 
Obsługa Klienta
534 505 501

Azgo to zespół fachowców, specjalizujących się w wielu rodzajach prac budowlanych. Konstrukcje stalowe wymagają szczególnej wiedzy i doświadczenia – tak aby można było klientom doradzać w jak najbardziej profesjonalny sposób i aby oferowane usługi wykonawcze były bezpieczne.

Konstrukcje stalowe oferowane przez nas to przede wszystkim: hale magazynowe, hale produkcyjne, hale logistyczne, hale rolnicze, hale targowe, hale handlowe i wiele, wiele innych zastosowań. Nasze realizacje są zawsze indywidualnie dopasowane do oczekiwań klienta, szczegółowo konsultowane i konstrukcyjnie perfekcyjne.

Dbamy o to, aby materiały były zgodne z obowiązującymi europejskimi standardami jakości. Konstrukcje stalowe są wykonywane kompleksowo, z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu i przy udziale doświadczonych pracowników, zawsze z uwzględnieniem potrzeb klienta i specyfiki danego terenu.
Atrakcyjne stawki i przystępne terminy realizacji od lat wyróżniają nas na tle konkurencji. Łatwo to sprawdzić – wystarczy skontaktować się z nami i umówić spotkanie.

Zapraszamy do kontaktu!