O Nas

O Nas

 
Godziny Otwarcia
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 18:00
 
Nasza Lokalizacja
ul. Warszawska 6/32 15-063 Białystok
 
Obsługa Klienta
534 505 501

O Nas

Nasze realizacje są wykonywane starannie, terminowo i dokładnie według upodobań inwestora.

NASZA WIZJA

Stosujemy wysokiej jakości materiały, dzięki czemu budujemy trwałe ogrodzenia, służące przez długie lata. Mocno staramy się, aby polscy budowlańcy mieli opinię solidnych, rzetelnych, uczciwych i terminowych fachowców. 

NASZA MISJA

Kompletne zaplecze w postaci nowoczesnego sprzętu i wykwalifikowanych pracowników sprawiają, że chętnie podejmujemy się nawet trudnych realizacji. Budujemy ogrodzenia domów mieszkalnych, ogrodzenia placów zabaw, ogrodzenia parków, parkingów, biurowców, szkół, urzędów, sklepów, budynków sakralnych. Masz nietypowe zlecenie? Chętnie o nim porozmawiamy!

DLACZEGO MY

Azgo od wielu lat kojarzy się klientom z solidną usługą. Nasze realizacje są wykonywane starannie, terminowo i dokładnie według upodobań inwestora. Nasz zespół tworzą zaufane osoby z doświadczeniem, którego pozazdrościć mogą inne ekipy budowlane. Jeżeli chodzi o trwałe i ładne ogrodzenia Białystok i okolice są z pewnością w najlepszych rękach – ale chętnie podejmujemy się wykonywania prac w całej Polsce i poza granicami.

Płoty i ogrodzenia w naszym wykonaniu to doskonała wizytówka, która sama w sobie jest dla nas najlepszą rekomendacją. Jeżeli mijasz właśnie jakieś solidnie wykonane, ładne ogrodzenie, jest duża szansa że wyszło ono spod naszej ręki.