Malarnia Proszkowa

 
Godziny Otwarcia
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 18:00
 
Nasza Lokalizacja
ul. Warszawska 6/32 15-063 Białystok
 
Obsługa Klienta
534 505 501

Proces malowania proszkowego jest wymagający i pracochłonny. Niewiele jest na rynku podmiotów specjalizujących się w dobrze realizowanej usłudze, dlatego nasza firma cieszy się tak dużym zainteresowaniem klientów. Naszym sekretem jest odpowiednie przygotowanie nawierzchni, dzięki czemu zarówno delikatna, gładka powierzchnia, jak i nierówne struktury mogą być osiągane z perfekcyjną doskonałością. Korzystamy z wysokiej jakości farb, a ich zastosowanie poprzedza szczegółowy wywiad z klientem – tak abyśmy mogli dobrze zrozumieć jego oczekiwania.

Nasza Malarnia Proszkowa cieszy się doskonałą opinią, właśnie z powodu szczególnego podejścia do każdego zamówienia. Dla nas dobrze wykonana usługa to nie tylko nałożenie farby i utwardzenie jej w piecu. To przede wszystkim dobry kontakt i poczucie, że klient wychodzi od nas zadowolony. Bo naszą wizytówką są właśnie tacy zleceniodawcy – dlatego mamy tak wielu stałych kontrahentów.

Zdecydowanie polecamy malowanie proszkowe jako formę zabezpieczania powierzchni. Zdecydowanie polecamy usługi naszej malarni proszkowej, gdzie znajdziecie profesjonalny zespół i wysokiej jakości materiały. Polecamy również polecanie naszych usług – i pozdrawiamy wszystkich zadowolonych klientów!

Zapraszamy do kontaktu!