Furtki Sitkowe

We Turn Your Idea Into Product

 
Godziny Otwarcia
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 18:00
 
Nasza Lokalizacja
ul. Warszawska 6/32 15-063 Białystok
 
Obsługa Klienta
534 505 501

Specjalizujemy się w kompleksowym wykonywaniu prac montażowych. Ogrodzenia budowane przez nas są trwałe i estetycznie wykonane. Ogrodzenia siatkowe, z uwagi na coraz lepszej jakości materiały dostępne na rynku, są wykorzystywane nie tylko na działkach rekreacyjnych czy nieruchomościach niezabudowanych.

Ładne ogrodzenie siatkowe wspaniale komponuje się również z ładnie zaprojektowaną roślinnością wokół domu, daje też poczucie przestrzeni – jeżeli taki efekt jest zamierzony. Nieodłącznym elementem ogrodzenia są furtki. Furtki siatkowe stosowane przez nas zawsze są precyzyjnie montowane i świetnie pasują do całości ogrodzenia.

Korzystamy z oferty sprawdzonych producentów, zapewniających nie tylko jakość ale również szybkie terminy dostaw. Zapewniamy także pełną obsługę, czyli montaż, poziomowanie, doradztwo i bardzo dobry kontakt z klientem w razie jakichkolwiek pytań, również po zakończeniu współpracy. Chętnie doradzimy i pomożemy dobrać właściwy produkt na Twojej nieruchomości. Zapytaj o szczegóły!