Montaż

 
Godziny Otwarcia
Poniedziałek - Piątek: 09:00 - 18:00
 
Nasza Lokalizacja
ul. Warszawska 6/32 15-063 Białystok
 
Obsługa Klienta
534 505 501

Kompleksowa obsługa klienta od początku istnienia jest priorytetem naszej firmy. Lubimy, kiedy klient czuje się zaopiekowany i zadowolony z obsługi. Dlatego poza doradztwem, pracami budowlanymi, oferowaniem najlepszych rozwiązań produktowych pochodzących od sprawdzonych producentów, cieszących się najlepszą relacją ceny do jakości – oferujemy również montaż wszystkich elementów budowlanych, w tym ogrodzeń czy balustrad.

Wiemy, jak ważne jest solidne wykonanie ogrodzenia, które powinno służyć właścicielowi przez długi czas. Profesjonalnie wykonana usługa montażu odwdzięcza się bezobsługową eksploatacją balustrad wewnętrznych i zewnętrznych, bram, furtek i całego ogrodzenia.

Jak wiadomo, najlepsza inwestycja to taka, której nie trzeba dokonywać co chwila ponownie, i znów, i po raz kolejny. Współpraca z nami gwarantuje, że montaż jest przeprowadzony raz a dobrze.
Znaczna część naszych zleceń pochodzi z rekomendacji od zadowolonych klientów, co świadczy o jakości naszych montaży. Chętnie przyjmiemy Cię do tego grona – wystarczy zadzwonić lub napisać do nas!

Zapraszamy do kontaktu!